+420 608 33 11 00(po - čt: 8:00 - 17:00, pá: 8:00 - 15:00)

UNIQA

UNIQA zahájila svoji činnost v ČR v roce 1993. Jako držitel univerzální pojišťovací licence si vytvořila široké portfolio pojistných produktů pokrývající všechny segmenty českého trhu pojištění osob a majetku, fyzických i právnických osob. Spoluzakladatelem a hlavním akcionářem UNIQA pojišťovny s podílem 83,33 % je největší rakouská pojišťovací skupina UNIQA.

Sjednat pojištění ONLINE

INFOLINKA POJIŠŤOVNY: 488 125 125

UNIQA pojišťovna uplatňuje ve své cenové politice segmentační kritéria dle bydliště a věku motoristy. Nižší sazby mají starší klienti z menších měst.

UNIQA nabízí povinné ručení ve třech variantách:

- EKONOM - limit plnění 35 mil.Kč na věcné škody a ušlý zisk a 35 mil.Kč pro škody na zdraví nebo usmrcením, je výhodný pro klienty, kteří jezdí pouze v ČR, neboť při sjednání tohoto typu pojištění se klient zavazuje ke spoluúčasti do výše 10.000,-Kč pro škody způsobené mimo území ČR.
- BASIC - limit plnění 35 mil.Kč na věcné škody a ušlý zisk a 35 mil.Kč pro škody na zdraví nebo usmrcením + základní asistence
- SUPER je varianta, kde si můžete zvolit ze třech druhů limitů plnění
- limit plnění 50 mil.Kč na věcné škody a ušlý zisk a 60 mil.Kč pro škody na zdraví nebo usmrcením,
- 100 mil.Kč na věcné škody a ušlý zisk a 100 mil.Kč pro škody na zdraví nebo usmrcením
- 150 mil. Kč na věcné škody a ušlý zisk a 150 mil. Kč pro škody na zdraví nebo usmrcením
- u těchto variant získáváte ZDARMA úrazové pojištění dětí do 15 let + ZDARMA základní asistence

Ve všech variantách jsou zdarma zahrnuty asistenční služby.

UNIQA SafeLine


= aktivní asistence s jedinečným systémem ochrany života motoristy a vozidla 24 hodin denně
= nárazové čidlo na vozidle ihned a automaticky informuje o havárii asistenční centrálu
= palubní jednotka hlídá zaparkovaný automobil a spolehlivě ho lokalizuje při odcizení

 

Bonusy:

Uniqa pojišťovna přišla v květnu 2011 s několika novinkami:

  • možný převod bonusu z povinného ručení na havarijní pojištění (jen u nových smluv)

Změna v dokládání bezeškodného průběhu:

  • potvrzení od předešlé pojišťovny (do 1 měsíce)
  • výběr z ČKP dle RČ:
    • pojistník
    • manžel – manželka
  • z dat Uniqa pojišťovny (již jedno vozidlo u Uniqa poj. pojištěno)

Placení pojistného:

Při področním způsobu placení pojistného je přirážka 3% při pololetních splátkách, 6% při čtvrtletních splátkách a 14% při měsíčním způsobu placení.

Připojištění

K povinnému ručení si dále můžete sjednat pojištění nepoškozených skel vozidla, pojištění sedadel, připojištění zavazadel, připojištění příspěvku na náhradní vozidlo a pojištění právní ochrany.

Pojištění nepoškozených skel se vztahuje na skla pojištěného vozidla. Pojištění lze sjednat ve dvou variantách a) pouze čelní sklo, b) všechna skla (skla kabiny vozidla, skla předních světlometů, skla mlhových světlometů, střešní skla). Pojištění se sjednává se spoluúčastí. Pro sjednání tohoto pojištění je nezbytná prohlídka vozidla na autorizovaném pracovišti. Další variantou je pojištění čelního skla "FIX", kdy pojistná částka je stanovena klientem při sjednání pojištění. Při pojištění na pojistnou částku 4.000,-Kč není nutná prohlídka vozidla, tzn. že Vám na tuto pojistnou částku můžeme online pojistit čelní sklo Vašeho automobilu za cenu 600,-Kč/rok.

Pojištění sedadel se sjednává pro případ škody na zdraví, které vzniknou osobám cestujícím ve vozidle v důsledku úrazu při nehodě vozidla. Pojištění může být sjednáno pro: a) trvalé následky úrazu, b) smrt následkem úrazu a c) dobu hospitalizace v důsledku úrazu. Pojištění lze uzavřít buď pro: řidiče vozidla nebo všechny osoby cestující ve vozidle.

Připojištění zavazadel se sjednává pro případ škody na zavazadlech vzniklé v důsledku dopravní nehody, vandalismu, živelní události, pádu předmětu na vůz nebo odcizení. Pojištění lze sjednat ve dvou variantách:a) pouze na zavazadla osob přepravovaných ve vozidle a b) na zavazadla osob přepravovaných ve vozidle, autopříslušenství, dodatečnou výbavu vozidla, přístrojích a věcech převážených pro výkon povolání řidiče nebo provozovatele vozidla.

Pojištění příspěvku na náhradní vozidlo při opravě Vašeho vozidla poškozeného pojistnou událostí, jestliže pojišťovně vznikla současně povinnost plnit z „KASKO“ pojištění.

Pojištění právní ochrany (pro vlastníky a řidiče motorových vozidel) chrání před případnými právními nároky ostatních účastníků provozu.

 

Havarijní pojištění

Pokud máte zájem o havarijní pojištění klikněte na následující tlačítko.

Sjednat pojištění ONLINE

Fotogalerie